Ga naar de inhoud van deze pagina Ga naar het zoeken Ga naar het menu
Vorige pagina

(ESA) Economie en Samenleving

Extra commissievergadering (deels besloten)

vrijdag 26 september 2025

10:30 - 13:04
Locatie

Veldekezaal

Voorzitter
Mertens, K.G.M. (Kathleen)
Toelichting

Extra commissievergadering Economie en Samenleving (ESA) (deels besloten)


Deze vergadering start met een besloten gedeelte. Het openbaar gedeelte van de vergadering begint om ca. 11.45 uur. 


De geplande behandeltijden van de agendapunten zijn een schatting en exclusief interrupties en de beantwoording hiervan en eventuele schorsingen.

Agenda documenten

Agendapunten

  1. 2
    OPENBAAR GEDEELTE
  2. 2.1

    Behandelvoorstel:
    De Commissie wordt gevraagd om de agenda voor de Commissievergadering van 26-9-2025 ongewijzigd vast te stellen.

  3. 2.2

    Iedere externe heeft het recht om in te spreken over een geagendeerd onderwerp dat te maken heeft met provinciaal beleid. Een persoon die wil inspreken meldt dit uiterlijk 24 uur voor aanvang van de commissievergadering via het contactformulier t.a.v. commissiegriffier Debbie Weesepoel.
    Het inspreken vindt plaats direct voorafgaand aan de behandeling van het betreffende agendapunt.


    Voor meer informatie, zie de bijgevoegde spelregels.

  4. 2.3
    REGIONALE ECONOMIE
  5. 2.3.1

    Het Limburgs Energie Fonds (LEF) is in de vergadering van Provinciale Staten van 25-09-2020 aangewezen als "Groot Project" conform de Regeling Grote Projecten (RGP) (2020-28699). Bij elk "Groot Project" zijn GS op grond van de RGP verplicht om op de door PS aangegeven ijkmomenten een voortgangsrapportage op te stellen. Doel van de rapportage is Provinciale Staten te informeren over de voortgang van het fonds.


    Behandelvoorstel:
    Bespreking van de 7e voortgangsrapportage in 1 termijn met een voorgestelde behandelduur van 68 minuten (spreektijd per fractie 3 minuten). De inbreng dient te worden beperkt tot eventuele wijzigingen/afwijkingen in de voortgang.

  6. 2.4
    Sluiting - 13:03