Ga naar de inhoud van deze pagina Ga naar het zoeken Ga naar het menu
Vorige pagina

(AC) Agendacommissie

Commissievergadering

woensdag 19 augustus 2026

14:00 - 15:00
Locatie

Maaszaal (D2.01)

Voorzitter
Mertens, K.G.M. (Kathleen)
Toelichting

Agendacommissie

Agenda documenten

Agendapunten

  1. 1

    Bijgaand ontvangt u de conceptagenda voor de vergadering van de Agendacommissie van 19-8-2026.


    Ter informatie bijgaand de afspraken van de agendacommissie.


    Behandelvoorstel
    De commissie wordt gevraagd:
    1. De conceptagenda vast te stellen

  2. 2

    Bijgaand treft u aan de concept besluitenlijst van de vergadering van de Agendacommissie van 1-7-2026.


    Behandelvoorstel
    De commissie wordt gevraagd om:
    De besluitenlijst van de commissievergadering op 1-7-2026 vast te stellen.

  3. 3

    Hier kunnen bijzonderheden uit de voorgaande vergadercycli aan de orde worden gesteld.

  4. 4

    Het Statenvoorstel dat in aanmerking kwam voor het Debat in het Plat, is in juli jl. van de agenda afgehaald.


    Behandelvoorstel
    De commissie wordt gevraagd om:
    Vast te stellen of er voor de verkiezingen een Statenvoorstel in het Limburgs zal worden behandeld en zo ja, welk Statenvoorstel in het Limburgs zal worden behandeld.

  5. 5

    Bijgaand treft u de geactualiseerde versie van de strategische voorraadagenda PS aan. Hierbij zijn de voorgestelde wijzigingen in rood aangegeven.
    Daarbij is een oplegger van de Griffie toegevoegd waarin de wijzigingen per vergadering inzichtelijk zijn gemaakt.


    Behandelvoorstel
    De commissie wordt gevraagd:


    1. een standpunt in te nemen ten aanzien van de te bespreken aandachtspunten, en;
    2. de huidige en volgende vergadercyclus vast te stellen.

  6. 6

    In 2025 is er gewerkt aan de ontwikkeling van het PowerBI-dashboard. Na een periode van ontwikkeling, is het dashboard geüpdatet. U kunt het dashboard vinden via Microsoft Power BI. De Griffie stelt voor om dit dashboard in de komende cyclus actief te testen, zodat commissieleden ervaring kunnen opdoen met het gebruik ervan. Tijdens de volgende vergadering evalueren we graag gezamenlijk hoe dit in de praktijk heeft gewerkt en of eventuele aanpassingen wenselijk zijn.


    Behandelvoorstel
    De commissie wordt gevraagd:
    1. In te stemmen met het voorstel om de komende cyclus de PowerBI te testen en dit tijdens de volgende vergadering te evalueren.

  7. 7
    Rondvraag
  8. 8
    Sluiting