Ga naar de inhoud van deze pagina Ga naar het zoeken Ga naar het menu
Vorige pagina

Toezeggingen

Nadenken over eisen circulariteit en duurzaamheid fabrieksmatige woningen

ID
9499
Nr
9499
Titel
Nadenken over eisen circulariteit en duurzaamheid fabrieksmatige woningen
Toezegging
Gedeputeerde Theuns zegt toe om met gemeenten en corporaties samen na te denken over welke eisen ten aanzien van circulariteit en duurzaamheid gesteld kunnen worden bij bouwstromen van centraal ingekochte fabrieksmatige woningen. (Continu en uiterlijk Q3)
Deadline
1-10-2024
Agendapunt
(PS) Provinciale Staten 2024 (9.5. G-24-013 GEWIJZIGD Statenvoorstel Beleidskader Leefbare Steden en Dorpen, brief GS van 9-4-2024 (GS DOC-00615441))
vrijdag 26 april 9:30 tot 19:46
Statenzaal
Datum
26-4-2024
Gremium
Leefomgeving
Verantwoordelijke
Theuns, M.L.M. (Michael)
Cluster
Programma's en Projecten (PP)
Stand van zaken GS
18-11-2024 Tijdens de regionale BO’s wonen op 7 november jl. heeft gedeputeerde Theuns dit onderwerp besproken met de bestuurders. Gemeenten hebben en blijven hier aandacht voor hebben. Een zestal corporaties is bezig met een centrale inkoop van fabrieksmatige woningen genaamd de Bouwstroom Limburg. Binnen deze aanbesteding voor minimaal 1000 woningen stellen ze als eis het ‘nieuwe normaal’ wat inhoudt dat duurzaamheid en circulariteit is meegenomen. Wij steunen deze Bouwstroom Limburg waar mogelijk en houden de voortgang bij.
Afdoeningsvoorstel GS
Afdoen
Afdoeningsvoorstel voorzitter
Afdoen
Toelichting
Datum afgedaan
28-11-2024
Afgedaan
Afgedaan